Profilimiz

Birlik verimliliği arttırır

İhtiyaçlarınız bizim ilgi alanımız. Pelican Worldwide, bir şirketin bir tanktaki tüm ürünlerden sorumlu olması gerektiği fikri üzerine kurulmuştur. Bu, müşterilerimizin onarım bütçelerini düşük tutmalarını, ürün standardizasyonunu sürdürmelerini ve en önemlisi de, bu uzun yolda bel bağlayabileceğiniz bir çözüm ortağına sahip olmanızı sağlar.

Maliyet etkinlik, bu tek kaynaklı çözümün tek uzun vadeli bir avantajı değildir. Küresel satış gücümüz ve teknik ekibimiz kendilerini, size özgü ihtiyaçları karşılayacak şekilde uyarlanabilen dostane, adil ve esnek hizmet sağlamaya adamışlardır.

Dolayısıyla, zaman verimliliği taahhüdümüzün bir başka sonucudur. Sevkiyat departmanımız, verimliliğimizin örneklerinden bir başkasıdır. CET 12:00 (ABD/Singapur/Çin), 11 CET (Hollanda) ve 11 CET’ye (Rusya, Turkiye) kadar alınan stok kalemi siparişleri aynı gün içinde sevk edilir. Size kolaylık sağlamak için, tüm ürün dallarında uzmanlarımız bulunmaktadır, bu yüzden, izin verin, tek bir telefonla şirketiniz için birden fazla çözüm yaratalım.

Bu sektör çok teknik olsa da, mevcut müşterilerimizin en çok takdir ettikleri yönümüz hizmet anlayışımızdır. Ürünlerimiz, Bureau Veritas ve Lloyds Register gibi birçok düzenleme kuruluşu arcılığıyla onaylanmakta ve sevk edilmeden önce tesislerimizde test edilmektedir. Uygun fiyatla zamanında teslim edilen bu nitelikli ürün kombinasyonu, müşterilerimize ellerindeki işlere odaklanmaları için zaman verir.

İyi bir ilişki için, zor zamanlarınızda, acil durumlarınızda ve talep ettiğinizde yanınızdayız. Çözüm ortağınız olmaktan heyecan duyuyor ve personelimizin ve ürünlerimizin, ilerili tedarik kararlarınızı bize emanet etmeniz için size ilham vermesini umuyoruz.


ISO9001 certificate